Slider
   23 września 2019 roku odbyła się nasza pierwsza wycieczka w roku szkolnym 2019/2020.  Z uśmiechami od ucha do ucha udaliśmy się do Ostoi Nad Młynówką w Mościsku. Tym razem mogliśmy uczestniczyć w warsztatach " Skąd biorą się ziemniaki?". Dzieci miały możliwość nakarmić zwierzęta hodowlane kukurydzą, którą sami dzielnie zrywali z pola. Bliskość ze zwierzętami  i natura sprawiły, że naszym uczniom uśmiechy nie schodziły z ust. Największa frajdę jednak dzieciom sprawiły "wykopki" - dzieci same kopały ziemniaki i dowiedziały się jak przebiega proces wzrostu ziemniaków :) Całą wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem i pysznymi kiełbaskami.

Dziękujemy Pani Edycie z Ostoi Nad Młynówką za interesujące warsztaty i do zobaczenia wkrótce... :)