Slider
We wtorek 8 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z zaproszonym policjantem, który rozmawiał z uczniami na temat bezpieczeństwa.

Rozmowa dotyczyła bezpiecznego poruszania się po ulicach naszego miasta, a w szczególności zasady bezpiecznej drogi do  szkoły. Pan Policjant przypomniał również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Uczniów najbardziej zaciekawiły opowiadania o codziennej pracy Policji. Dzieci chętnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. 
Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie radiowozu policyjnego - dzieci mogły w nim usiąść i poczuć się jak prawdziwi policjanci :)

Dziękujemy Panu Policjantowi z Komisariatu Policji w Bielawie za przekazaną wiedzę oraz atrakcje, które przygotował dla naszych uczniów.